Kontakt

Regionalny O艣rodek Kultury w Katowicach

ul. PCK 19, 40-057 Katowice

鈥╰el./ fax 32 251 75 63

鈥╰el. kom. +48 604 104 221

sekretariat@rok.katowice.pl

NIP 954-24-04-075

Instytucja Kultury Samorz膮du Wojew贸dztwa 艢l膮skiego

鈥ㄢ↖nstytucja Szkoleniowa wpisana do Rejestru IS pod numerem 2.24/00275/2012

Adam Pastuch - Dyrektor

apastuch@rok.katowice.pl 

tel. 32 251 75 63,  32 200 06 69

Zesp贸艂 Zadaniowy ds. Regionalnego Obserwatorium Kultury 

Maciej Zygmunt - G艂贸wny Specjalista ds. Obserwatorium Kultury - Koordynator

mzygmunt@rok.katowice.pl 

32 251 75 63 wew. 770

32 200 06 69 wew. 776

32 201 77 70, 32 201 77 76

艁ukasz Dziuba - Specjalista ds. Obserwatorium Kultury - Instruktor

ldziuba@rok.katowice.pl

32 251 75 63 wew. 770 

32 200 06 69 wew. 776 

32 201 77 70, 32 201 77 76

Aleksander Lysko - Specjalista ds. Obserwatorium Kultury - Instruktor

alysko@rok.katowice.pl

32 251 75 63 wew. 770 

32 200 06 69 wew. 776 

32 201 77 70, 32 201 77 76

Zesp贸艂 Zadaniowy ds. Regionalnego Laboratorium Kultury

Tomasz Molitor - G艂贸wny Specjalista ds. Animacji i Wsp贸艂pracy Kulturalnej - Koordynator

tmolitor@rok.katowice.pl

32 251 75 63 wew. 773 

32 200 06 69 wew. 773 

32 201 77 73

Jaros艂aw Bednarczyk - Specjalista ds. Animacji i Wsp贸艂pracy Kulturalnej - Instruktor

jbednarczyk@rok.katowice.pl

32 251 75 63 wew. 779 

32 200 06 69 wew. 779 

32 201 77 79

Robert Garstka - Specjalista ds. Animacji i Wsp贸艂pracy Kulturalnej - Instruktor

rgarstka@rok.katowice.pl

32 251 75 63 wew. 778

32 200 06 69 wew. 778 

32 201 77 78

Katarzyna Jeruszka - Specjalista ds. Animacji i Wsp贸艂pracy Kulturalnej - Instruktor

kjeruszka@rok.katowice.pl

32 251 75 63 wew. 778

32 200 06 69 wew. 774 

32 201 77 78, 32 201 77 74

Jacek Kowalski-Krawczyk - Specjalista ds. Animacji i Wsp贸艂pracy Kulturalnej - Instruktor

jkowalskikrawczyk@rok.katowice.pl

32 251 75 63 wew. 780

32 200 06 69 wew. 780 

32 201 77 80

Adam Mero艅 - Specjalista ds. Animacji i Wsp贸艂pracy Kulturalnej - Instruktor

ameron@rok.katowice.pl

32 251 75 63 wew. 778

32 200 06 69 wew. 778 

32 201 77 78 

Rafa艂 Piotrowski - Specjalista ds. Animacji i Wsp贸艂pracy Kulturalnej - Instruktor

rpiotrowski@rok.katowice.pl

32 251 75 63 wew. 765 

32 200 06 69 wew. 765 

32 201 77 75

Alicja Wizner - Specjalista ds. Animacji i Wsp贸艂pracy Kulturalnej - Instruktor

awizner@rok.katowice.pl

32 251 75 63 wew. 774 

32 200 06 69 wew. 774 

32 201 77 74

Ksi臋gowo艣膰

Iwona Wy偶golik - G艂贸wny Ksi臋gowy

iwyzgolik@rok.katowice.pl

32 251 75 63 wew. 764 

32 200 06 69 wew. 764 

32 201 77 64

Marta K艂osi艅ska - Ksi臋gowa

mklosinska@rok.katowice.pl

32 251 75 63 wew. 773

32 200 06 69 wew. 773 

32 201 77 73

Stanowisko Samodzielne

Bo偶ena Kocielska - G艂贸wny Specjalista ds. Gospodarczych i Logistyki

bkocielska@rok.katowice.pl

32 251 75 63 wew. 763

32 200 06 69 wew. 763

32 201 77 63

Zesp贸艂 Zadaniowy ds. Administracyjnych

Agata Zybek - G艂贸wny Specjalista ds. Administracyjnych i Kontroli Zarz膮dczej - Koordynator

azybek@rok.katowice.pl

32 251 75 63 wew. 775 

32 200 06 69 wew. 775 

32 201 77 75

Malwina Polakowska - Specjalista ds. Administracyjnych i Obs艂ugi Sekretariatu

mpolakowska@rok.katowice.pl

32 251 75 63 wew. 761

32 200 06 69 wew. 761 

32 201 77 61

Krzysztof Puszy艅ski - Informatyk

kpuszynski@rok.katowice.pl

Zesp贸艂 ds. Projekt贸w Programowych

Jan F. Lewandowski - G艂贸wny Specjalista ds. Wydawniczych - Redaktor Naczelny Kwartalnika Kulturalnego "Fabryka Silesia"

jlewandowski@rok.katowice.pl

32 251 75 63 wew. 774

32 200 06 69 wew. 774

32 201 77 74

Zuzanna KlyszczSpecjalista ds. Animacji i Wsp贸艂pracy Kulturalnej - Instruktor 

zklyszcz@rok.katowice.pl

32 251 75 63 wew. 774

32 200 06 69 wew. 774

32 201 77 74

Galeria zdj臋膰

Kliknij na miniaturk臋, aby przej艣膰 do galerii.

Wa偶ne!